درباره لاردی

لاردی با پیام “لذت طعمی عالی” از سال 1396 با انگیزه ی فرآوری فندق های اصیل و ایرانی در  تولید محصولی با کیفیت، مفید، خوش طعم  و مناسب برا ی سنین گوناگون،  شروع به کار کرد.

 ما در لاردی با ایده تولید کرم کاکائو فندقی و کرم فندق به میدان آمده و با تحقیق و تلاش فراوان توانستیم با فرآوری فندق محصولی را تولید کنیم  که دارای ارزش غذایی و کیفیتی بالاست، به طوری که در مدت زمان اندکی طرفداران  بسیاری را به خود جلب کرده  و جایگزین نمونه های خارجی شدیم.

کارخانه لاردی در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره یک استان زنجان با به کارگیری پرسنلی مجرب و متعهد و تکنولوژی روز دنیا محصولی را تولید و به بازار عرضه  نموده که برازنده نام  و اصالت ایرانی و شیرینی بخش کام خانواده  های ایرانی ست.

ما در لاردی  توانستیم با عنایت پروردگار و تلاش شبانه روزی پرسنل خود در مدت زمان کوتاهی با تولید کرم فندق و کره فندق با کیفیتی در خور مصرف کنندگان،  حضور قدرتمندی در بازار بیابیم؛

 و بی شک با حضور یکپارچه  در فروشگاه های استان های کشور با محصولات نظیر کرم فندق، کره فندق، شکلات فندقی و رسیدن به قدرت صادرات به 10 کشور دنیا نقشی عالی در توسعه ی اقتصاد ایرانی ایفا کرده  و توانمندی تولید کنندگان ایرانی را بار دیگر در محصولی خلاق به پیش چشم آوردیم.

انواع محصولات لاردی 

محصولات ما در سه نوع با درصد های فندق متفاوت تولید و در وزن های

30گرمی

50گرمی

80گرمی 

120گرمی

200گرمی

250گرمی

300گرمی

400گرمی

500گرمی

2500گرمی

به بازار عرضه می گردد.

کرم کاکائو لاردی در دو نوع 2 درصد و 13 درصد فندق

کرم فندق لاردی بدون پودر کاکائو و با 40 درصد فندق

کره فندق لاردی با 70 درصد فندق جدید ترین محصول  لاردی