درباره لاردی

لاردی با پیام “لذت طعمی عالی” از سال 1396 با انگیزه ی فرآوری فندق های اصیل و ایرانی در  تولید محصولی با کیفیت، مفید، خوش طعم  و مناسب برا ی سنین گوناگون،  شروع به کار کرد.

 ما در لاردی با ایده تولید کرم کاکائو فندقی و کرم فندق به میدان آمده و با تحقیق و تلاش فراوان توانستیم با فرآوری فندق محصولی را تولید کنیم  که دارای ارزش غذایی و کیفیتی بالاست، به طوری که در مدت زمان اندکی طرفداران  بسیاری را به خود جلب کرده  و جایگزین نمونه های خارجی شدیم.

کارخانه لاردی در زمینی به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی شماره یک استان زنجان با به کارگیری پرسنلی مجرب و متعهد و تکنولوژی روز دنیا محصولی را تولید و به بازار عرضه  نموده که برازنده نام  و اصالت ایرانی و شیرینی بخش کام خانواده  های ایرانی ست.

ما در لاردی  توانستیم با عنایت پروردگار و تلاش شبانه روزی پرسنل خود در مدت زمان کوتاهی با تولید کرم فندق و کره فندق با کیفیتی در خور مصرف کنندگان،  حضور قدرتمندی در بازار بیابیم؛

 و بی شک با حضور یکپارچه در فروشگاه های استان های کشور با محصولاتی نظیر کرم فندق، کره فندق، شکلات فندقی، کرم بیسکوئیت و کره بادام زمینی رسیدن به قدرت صادرات به 10 کشور دنیا نقشی عالی در توسعه ی اقتصاد ایرانی ایفا کرده  و توانمندی تولید کنندگان ایرانی را بار دیگر در محصولی خلاق به پیش چشم آوردیم.

انواع محصولات لاردی 

محصولات ما در پنج نوع تولید در وزن های

30گرمی

50گرمی

80گرمی 

100گرمی

200گرمی

250گرمی

300گرمی

400گرمی

به بازار عرضه می گردد.

کرم کاکائو لاردی در دو نوع 2 درصد و 13 درصد فندق

کرم فندق لاردی بدون پودر کاکائو و با 40 درصد فندق

کره فندق لاردی با 70 درصد فندق

کرم بیسکوئیت

کره بادام زمینی